| Regulamin | Kontakt |

Nieruchomości Wrocław

Nieruchomości Wrocław

Nieruchomości Wrocław

Serdecznie witamy na naszym portalu poświęconym w 100% rynkowi nieruchomości. Oferujemy szereg darmowych usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. W kolumnach poniżej znajdują się różne działy i kategorie nieruchomości. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukać dostępny na rynku lokal lub znaleźć informację które Państwa interesują należy kliknąć w link w polu o wybranej tematyce. Odsłonięta zostanie kolejna strona z bardziej szczegółowymi wiadomościami i dalszą lista wyboru. Codziennie nowe mieszkania i po atrakcyjnych cenach!

Usługi

Jako jedna z lepszych firm obrotu nieruchomościami we Wrocławiu oferujemy cały wachlarz usług, począwszy od porad prawnych, pośrednictwa do załatwiania kredytów hipotecznych.

Biuro

Kilka cennych porad jak powinno wyglądać biuro nieruchomości. Jak je założyć i co jest potrzebne do jego prowadzenia. Krótki opis zasad działania i funkcjonowania na konkurencyjnym rynku.

Zarządca

Wskazówki dla początkujących. Lista potrzebnych i niezbędnych urządzeń do biura. 24/7 zarządca nieruchomości. Spostrzeżenia doświadczonych firm, cechy dobrego biura. Cenna informacje.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości. Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę. Darmowe porady prze telefon i e-mail
Dodaj ogłoszenie za darmo!
NieruchomośćWszystkie osoby będące właścicielami nieruchomość we Wrocławiu jak i osoby zainteresowane kupnem lub sprzedażą jakiegokolwiek lokalu zapraszamy do darmowego zamieszczania ogłoszeń na naszej stronie internetowej - Dodaj ogłoszenie.

Oferty i ogłoszenia nieruchomości

Biuro nieruchomości we Wrocławiu

Oferujemy pośrednictwo w zakresie sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości we Wrocławiu i otaczających go miejscowościach.

Prowadzimy pro-aktywne szukanie kupców i wyszukiwanie ofert korzystając ze zbudowanej sieci ponad 200 zaprzyjaźnionych biur nieruchomości na terenie Dolnego Śląska. Profesjonalna agencja nieruchomości.

Dzięki współpracy z ponad 15 największymi bankami w Polsce naszym klientom pomagamy uzyskać dostępny, korzystnie oprocentowany kredyt na zakup nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Wrocław nieruchomości - giełda - darmowe ogłoszenia - bez pośredników.

Profesjonalnie - szybko - skutecznie - takich usług Jesteś wart!

Zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm udzielamy porad oraz przeprowadzamy analizę i badania lokalnego rynku nieruchomości we Wrocławiu.

Wszystkich zainteresowanych nieruchomościami na sprzedaż zapraszamy do przeglądania działu oferty mieszkań Wrocław. Codziennie zamieszczane są nowe informacje odnoście cen nieruchomości. Na naszej giełdzie znajdują się zarówno lokale użytkowe od osób prywatnych jak i od firm.

Zalety, wady i konsekwencje deregulacji zawodów pośrednika i zarządcy nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości już od dawna nie była tak trudna, jak obserwujemy to obecnie. Wystarczy spojrzeć na czasookresy sprzedaży mieszkań we Wrocławiu – od 5 do 10 miesięcy, apartamentów we Wrocławiu – około 1 roku, czy domów we Wrocławiu – od 1 roku do nawet 3 lat!

Wrocławskie nieruchomościNależy jednak zadać sobie podstawowe pytanie – co robimy aby zwiększyć skuteczność sprzedaży naszej nieruchomości? Czy może próbujemy sami ogłaszać ją na przeróżnych portalach internetowych, gazetach poświęconych tematyce obrotu nieruchomościami, czy w końcu sfrustrowani niepowodzeniami, oddajemy nasze M w ręce biura, agencji, pośrednika w obrocie nieruchomościami z myślą, że sprawa załatwiona, ponieważ teraz sprzedażą zajmą sie profesjonaliści, za co zresztą im zapłacimy. Nasze niezależne badania, robione na potrzeby badania rynku oraz konkurencji, mocno nas zaskoczyły i dały nam wiele do myślenia.

Otóż prestiż i mocna pozycja na rynku nieruchomości wielkich biur wcale nie znaczy, że są oni w stanie sprzedać nasze mieszkanie szybciej i za lepszą cenę. Jedyne czego możemy być pewni, to że zapłacimy większą prowizję za wykonaną usługę. Jeżeli chodzi o biura nieruchomości trudno więc wskazać lidera.

Czasy się zmieniły, zmienić trzeba również i strategię, podejście do klienta, rozszerzyć wachlarz usług, nie iść na ilość ale na jakość. Czasy, kiedy agencja nieruchomości podpisywała umowę ze znanym deweloperem we Wrocławiu, sprzedając większość jego nowobudowanych mieszkań, jako przysłowiową dziurę w ziemi i inkasując krocie za bardzo mały wysiłek (klienci przychodzili sami) włożony w sprzedaż, bezpowrotnie minęły. Dzisiaj ważna jest jakość sprzedawanego towaru, zaufanie budowane na linii sprzedający – pośrednik – kupujący, elastyczne podejście, umiejętność wczucia sie w rolę kupującego, konstruktywne rady oraz znajomość i szeroka wiedza nie tylko na temat sprzedawanej nieruchomości ale również umiejętność konstruktywnej krytyki oraz podejście psychologiczne.

Co proponujemy?

Nasza firma wychodzi na przeciw wysokim wymaganiom naszych klientów. Za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów oraz dążymy aby nasi klienci korzystali z naszych usług wielokrotnie oraz polecali nas swoim znajomym. Stawiamy na jakość, rzetelność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Nasi agenci pracują z maksymalnie 10 klientami w jednym czasie, co przekłada się na jakość i szybkość sprzedaży. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, sporządzając wnikliwą analizę potrzeb każdego by następnie sporządzić scenariusz działania i rozpocząć plan jego wcielania w życie.

Przeglądaj nieruchomości na sprzedaż Wrocław i okolice! Potrzebujesz firmy transportowej? My oferujemy profesjonalne przeprowadzki Wrocław.

Chcesz dowiedzieć się jak sprawdzić stan prawny działki budowlanej, mieszkania, domu czy innej nieruchomości? Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania my służymy pomocą. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące nieruchomości we Wrocławiu i w jego okolicach.

Dla sprzedających

Każdy sprzedający nieruchomość otrzymuje od nas więcej niż tylko pośrednictwo Nieruchomości Wrocławw sprzedaży nieruchomości. Oferujemy szereg narzędzi wpływających na skuteczność sprzedaży. Wiemy jak sprawić by Twoja nieruchomość stała się bardziej atrakcyjna dla potencjalnych kupujących oraz zwiększyć zainteresowanie klientów właśnie Twoją nieruchomością. Nie obiecujemy niemożliwego. Po wykonaniu analizy, przygotowaniu raportu oraz sporządzeniu planu działania spotkamy się z Tobą aby wszystko dokładnie omówić. Wtedy my powiemy Ci co możemy zaoferować a Ty będziesz mógł zdecydować czy chcesz podjąć z nami współpracę.

Dla kupujących

Jeżeli chodzi o podejście do klienta,  to sytuacja wygląda bardzo podobnie, jak w przypadku współpracy z klientem szukającym pomocy w sprzedaży nieruchomości. Współpracując z nami zyskujesz proporcjonalnie do udzielonych nam informacji, tzn. im więcej precyzyjnych informacji dostaniemy od Ciebie tym bardziej precyzyjnie możemy przygotować dla Ciebie strategię, tym mniej czasu spędzisz na oglądaniu zaproponowanych przez nas Wrocław nieruchomości. Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany na wielkość, lokalizację, cenę mieszkania, okolicę lub nie jesteś pewien na jakie mieszkanie Cię stać, to również dobrze trafiłeś.

Podpowiemy ile warto wydać za nieruchomość w danej dzielnicy, jakie są zalety i wady mieszkania w różnych okolicach, jakie są plany rozwoju danych okolic, ile kosztują nieruchomości w danym rejonie Wrocławia i jakie są trendy cenowe, gdzie warto kupić mieszkanie pod wynajem, inwestycję, potrzeby własne. Odpowiemy również na wiele innych pytań, na które nie wszyscy znają odpowiedzi i poprowadzimy Cię prosto do Twojej wymarzonej nieruchomości Wrocław. Kancelaria notarialna Wrocław.

Zastanawiasz się czy w dalszym ciągu opłaca się lokować pieniądze w nieruchomościach? Opinie na rynku wśród inwestorów i deweloperów są podzielone. Jedni uważają, że inwestycje w nieruchomości w dalszym ciąg są jednym z najlepszych sposobów na szybkie wzbogacenie się. Jedno jest pewne, niestety ryzyko związane z rynkiem nieruchomości we Wrocławiu ciągle rośnie. Nieustanne wahania cen nieruchomości mieszkalnych jak i komercyjnych oraz ciągłe wahania na rynku walutowym sprawiają, że ciężko jest przewidzieć jak długo i w jakim stopniu wartość nieruchomości będzie się zmieniać.

Znajdź tanie biuro do wynajęcia we Wrocławiu! Dostałeś lokal po dziadkach? Dowiedz się wszystkiego na temat dziedziczenie mieszkania.

© 2009 Quality Compare Ltd. All rights reserved. Partnerzy | Sitemap