| Regulamin | Kontakt |

Mieszkania Wrocław

Kupię mieszkanie we Wrocławiu - pilnie.Kupno mieszkania Wrocław

Lista zalet przemawiających za kupnem mieszkania na własność jest bardzo długa i z całą pewnością każdy mógłby dokładać do niej swoje najważniejsze powody.

Jeśli jednak nie jesteś przekonany i brakuje Ci pewności dlaczego zakup nowego mieszkania we Wrocławiu jest świetnym pomysłem to zachęcamy do przeczytanie kilku cennych rad poniżej.

Jesteśmy również otwarci na Państwa uwagi i sugestie. Wszystkie wartościowe i trafne spostrzeżenia zostaną opublikowane poniżej.


Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie we Wrocławiu

 1. Krótki czas oczekiwania
  • do swojego nowego lokalu możesz wprowadzić sie niemalże natychmiast
  • bardzo często nie będziesz musiał wydawać dodatkowych pieniędzy aby odnowić swoje świeżo zakupione mieszkanie lub dokonać jakichkolwiek napraw.
 2. Kupno mieszkania we Wrocławiu. Gwarancja, Bezpieczeństwo.Gwarancja i rękojmia
  • jeśli kupiłeś nowe mieszkanie we Wrocławiu przysługuje Ci rękojmia. W zależności od rodzaju usterki masz prawo żądania naprawy do 36 miesięcy
  • Rękojmia obejmuje uszkodzenia powstałe po przekazaniu lokalu, w wyniku wad niewidocznych w zastosowanych materiałach, sposobie wykonania. 
  • Dzięki gwarancji często można uniknąć długiego oczekiwania na szczegółowe ekspertyzy ponieważ rękojmia pokrywa wszystkie nieprzewidziane problemy.
 3. Bezpieczeństwo
  • Większość nowych lokali posiada zaawansowane systemy alarmowe zarówno antywłamaniowe jak i przeciwpożarowe.
  • Niektóre nowe osiedla posiadają własne systemy kamer monitorujących 24 godziny na dobę sytuacje na parkingach, placach zabaw i drogach wewnętrznych. Często nad bezpieczeństwem czuwa firma ochroniarska a portier pełni dyżur na osiedlu całą dobę.
 4. Energooszczędność
  • Nowe budynki zazwyczaj wykonane są z materiałów najnowszej technologi. W połączeniu z ekonomicznym projektem wszystkich instalacji takie budowle mogą być nawet 4 razy bardziej energooszczędne niż mieszkania w starym budownictwie. Oznacza to że koszty ogrzewania, zużycia wody i prądu są znacznie niższe.
 5. Ekologia
  • Mieszkania wybudowane przy użyciu ekologicznych materiałów są zdrowsze dla ludzi którzy w nich żyją i bardziej przyjazne dla środowisk co przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczeń.
 6. Lokalizacja
 7. Wygoda
  • Niezależnie od tego czy kupujesz pierwszy raz, szukasz czegoś większego lub mniejszego możesz wybrać lokal taki jaki sobie wymarzyłeś. Jeśli interesuje cię kupno mieszkania we Wrocławiu to wielu deweloperów oferuje szeroki wachlarz układów pomieszczeń i wykończeń wnętrz. W niektórych przypadkach możesz nawet zaprojektować wygląd sam.
  • Jak znaleźć dobre i bezpieczne miejsce na zakup mieszkania?
 8. Prawa właściciela
  • Na pewno każdemu obiło się o uszy powiedzenie - wolność Tomku w swoim Domku czy też Ciasne ale Własne? Bycie właścicielem sprawi,że nikt nie będzie ingerował w to jak wygląda twoje miejsce odpoczynku, jak często je remontujesz, co w nim robisz i jak je sobie urządzasz.
 9. Jaki jest koszt zakupu mieszkania Wrocław
  • Zaciągają kredyt mieszkaniowy nie koniecznie poniesiesz większe koszty niż przy jego wynajmie. Zamiast spłacać raty komuś tak naprawdę wpłacasz pieniądze na swoje konto. Przykładowa rata 1900zł dzisiaj nie będzie wydawała sie już tak wysoka za 10 czy też 20 lat. Jest to jedna z najlepszych inwestycji w twoją przyszłość.
 10. Stabilność i bezpieczeństwo
  • Posiadanie lokalu na własność da Ci poczucie dojrzałości i stabilności. Niezależnie od tego co Cię spotka zawsze będziesz miał miejsce go którego będziesz mógł wrócić, miejsce w którym będziesz miał swój kąt. Nic nie relaksuje, odpręża i pozwala uciec od codziennych problemów jak własne miejsce.

Kupię mieszkanie Wrocław bezpośrednio, bez pośrednika?

Kupię mieszkanie we Wrocławiu bezpośrednio albo bez pośrednikaJest bardzo wiele powodów przemawiających za kupnem za pośrednictwem dobrej agencji nieruchomości, jednak bardzo mało popierające nabycie lokalu na własną rękę bezpośrednio od właściciela. Znane są przypadki gdzie mieszkanie zostało kupione na aukcji komorniczej - niestety razem z lokatorem.

Jeśli choć trochę ktoś zna się na polskim prawie mieszkaniowym to na pewno zdaje sobie sprawę jak trudno jest pozbyć sie niechcianego lokatora.

Przykładów jak powyżej można by było wymieniać bez liku. Zasada jest prosta jeśli ktoś chce ryzykować całym swoim majątkiem, kupić mieszkanie do którego nie będzie się mógł wprowadzić to może je kupić bezpośrednio. Jednak gwarancja jaką daje kupno mieszkania przez wrocławskiego pośrednika nieruchomości jest warta pieniędzy, które i tak w rozłożeniu na 30 lat kredytu będą nieodczuwalne.

Jak, gdzie i od kogo kupić mieszkanie we Wrocławiu

Najbezpieczniejszym sposobem na kupno nowego i taniego mieszkania we Wrocławiu jest zgłoszenie się do pośrednika a najlepiej do kilku. Fachowa pomoc jest nieoceniona a sprawdzone rady jak kupić mieszkanie żeby nie stracić pozwolą na uniknięcie wpadki.

Dysponują oni ogromną bazą danych z aktualnymi ofertami mieszkań. Tak więc jeśli chcesz kupić mieszkanie szybko i tanio to pośrednik jest osobą z którą powinieneś sie skontaktować w pierwszej kolejność.

Chcę kupić mieszkanie w starym budownictwie - czy warto?