| Regulamin | Kontakt |

Mieszkania Wrocław

Mieszkanie z ogrodem we Wrocławiu na parterze.Mieszkania z ogródkiem Wrocław

Chcąc podnieść atrakcyjność mieszkań zlokalizowanych na parterze deweloperzy proponują obszerne tarasy po niższej cenie lub nawet bez dopłat.

Aby jeszcze bardziej podnieść prestiż mieszkań na najniższej kondygnacji zamiast lub jako dodatek do tarasów proponowane są mieszkania z ogródkiem po jednej stronie mieszkania i tarasem po drugiej stronie.

Dla kogoś, kto lubi spędzać czas na wolnym powietrzu, a jednocześnie cieszyć się bliskością domu takie rozwiązanie może być atrakcyjne.


Zalety mieszkania z ogródkiem

Mieszkanie na parterze z ogrodem we Wrocławiu.Zalety mieszkania z ogródkiem to niewątpliwie posiadanie własnej oazy, przyjemność w tworzeniu aranżacji ogrodu – planowanie i sadzenie zieleni, możliwość wybudowania fontanny lub oczka wodnego. Przyjemność to też przebywanie w miejscu, które sami stworzyliśmy, możliwość zaproszenia znajomych na grilla, obiad, kawę bądź drinka.

Bezpieczeństwo dzieci

Ogród jest pożyteczny kiedy mamy małe dzieci i chcemy mieć na nie oko – nic prostszego, jak spoglądać pociechy przez okno kuchenne bądź salonowe z pewnością i poczuciem bezpieczeństwa, że nic im nie grozi oraz, że są w ‘zasięgu ręki’.

Zwierzaki

Mieszkanie z ogrodem jest dobrym pomysłem nie tylko dla rodzin z dziećmi. To także trafne rozwiązanie kiedy posiadamy psa, kota lub inne zwierzę, które możemy wypuścić na świeże powietrze bez konieczności wychodzenia z domu.

Relaks

Również dla ludzi starszych ogród jest miejscem, gdzie mogą odpocząć, miejscem ukojenia, ale i również miejscem, które daje sporo radości, wypełniając czas przyjemnymi chwilami wśród zieleni.

Wygoda

Mieszkanie parterowe z ogrodem to również łatwy dostęp, brak schodów, brak windy.


Wady i zalety mieszkania z ogrodkiem.Wady mieszkań z ogrodem

Wady, bądź niechciane atrybuty posiadania mieszkania z ogrodem to niewątpliwie bliskość i niekiedy wścibskość sąsiadów i osób trzecich, przechadzających się przed naszymi oknami, zaglądającymi do ogrodu, mogącymi zakłócać nasz spokój.

Mniejsze bezpieczeństwo

Mieszkanie na parterze to większa podatność na włamania i kradzieże.

Potencjalny hałas zabaw, chodnika – to wszystko może zakłócać spokój i powodować, że nasz przystanek zieleni nie będzie miejscem często przez nas odwiedzanym.

Dla kogo jest mieszkanie z ogródkiem

Ci którzy mają pełno wolnego czasu, ci którzy są fizycznie sprawni i ci, którzy po prostu uwielbiają koszenie trawy, plewienie, sadzenie roślin i podziwianie przyrody z całą pewnością chcieliby kupić mieszkanie z ogrodem we Wrocławiu. Nie ma przecież nic przyjemniejszego od uspokajającego i odprężającego pobytu we własnym ogrodzie gdzie mamy wszystko czego potrzebujemy w zasięgu ręki. Dla zainteresowanych polecamy przeszukanie naszej bazy ogłoszeń: mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż lub wynajem.