| Regulamin | Kontakt |

Kupię dom we WrocławiuKupię dom Wrocław

Kupno domu we Wrocławiu czy lokalu użytkowego jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu każdego Polaka – wymaga wydania znacznej kwoty środków pieniężnych lub zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Ponadto proces wyszukiwania domów jest czasochłonny, wymaga wielu analiz oraz weryfikacji dokumentów, z którymi przeciętny obywatel zwyczajnie nie jest zaznajomiony. Dlatego zamiast przechodzić przez wszystkie kroki samemu, warto rozważyć skorzystanie z naszej agencji nieruchomości we Wrocławiu i usług oferowanych przez naszych doświadczonych pośredników.

Kupno domu przez biuro nieruchomości

Nasza firma oferuje Państwu pomoc przy kupnie domu, począwszy od wyszukania odpowiedniej lokalizacji, poprzez weryfikację dokumentów formalno-prawnych do sfinalizowania transakcji i sprawdzeniu stanu technicznego budynku. Profesjonalne podejście naszych pracowników pozwoli Państwu skupić się wyłącznie na oglądaniu prezentowanych domów do kupienia i wyborze a my zajmiemy się resztą, tak aby współpraca z nami przyniosła zakładany efekt w postaci dokonania wyboru domu oraz sfinalizowania transakcji kupna.  Pomagamy również w negocjacjach cen dzięki czemu kupno domu za naszym pośrednictwem często wychodzi dużo taniej niż w przypadku kupna na własną rękę.

Jakie korzyści przy zakupie domu daje korzystanie z usług naszej agencji?

Korzystając z usług naszego biura przy zakupie domu we Wrocławiu oglądają Państwo tylko te oferty mieszkań i domów, które spełniają Państwa oczekiwania. Dzięki spotkaniu z naszym przedstawicielem i wypełnieniu formularza dotyczącego zakupu domu, jasno i dokładnie określamy kryteria lokalu jakiego szukamy. Warto jest korzystać w usług jednej, sprawdzonej lub poleconej firmy, pozwala to zaoszczędzić sporo czasu oraz w żaden sposób nie ogranicza otrzymywanych ofert domów na sprzedaż. Biura współpracują ze sobą oraz dzielą się zamieszczonymi ofertami domów na sprzedaż. Ponadto pośrednik nieruchomości, który podpisał z Państwem umowę na wyłączność jest bardziej skuteczny, niż ten który jest jednym z kliku.

Chcę kupić dom we Wrocławiu lub w okolicyChcę kupić tani dom we Wrocławiu lub w okolicy

Współpracując z nami przy kupnie domu nie muszą się Państwo martwić, że coś zostanie przeoczone, nie trzeba również za każdym razem poddawać w wątpliwość wiarygodności dokumentów dotyczących nabywanego lokalu, my zadajemy pytania i wszystkie odpowiedzi są blisko, ponieważ to pośrednik jest tą osobą, której zadaniem jest rozwiązać wszystkie Państwa wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Kupno domu we Wrocławiu lub jego okolicach za naszym pośrednictwem to prawdziwa przyjemność. Oferujemy rzetelne podejście do każdej transakcji kupna domu.

Zbieramy wszystkie dokumenty dotyczące domu będącego w centrum Państwa zainteresowania do wglądu oraz udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania – to daje Państwu pewność, że dom który chcą Państwo kupić został sprawdzona pod względem prawnym i technicznym.

Pomoc przy zakupie domu i podpisaniu umowy kupna

Pośrednik, z usług którego Państwo korzystają przy kupnie domu, pomaga w każdym elemencie procesu nabywania nieruchomości – począwszy od oględzin domu, sporządzeniu umowy przedwstępnej, uzyskaniu aktu notarialnego, weryfikacji dokumentów formalno-prawnych, pomoc przy sporządzeniu protokołu zdawczo-odbiorczego czy pomoc w negocjacjach ceny mieszkania.

Z racji współpracy z instytucjami finansowymi i bankami, oferujemy również pomoc przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy na zakup domu. Pomoc dotyczy określenia zdolności kredytowej klienta oraz skompletowania niezbędnych dokumentów wymaganych przez bank do złożenia wraz z wnioskiem kredytowym.

Strona główna: Mieszkania Wrocław

Bezpieczeństwo transakcji kupna domu

Korzystanie z naszych usług to również bezpieczeństwo klienta jeżeli chodzi o samą współpracę z pośrednikiem. Przed rozpoczęciem współpracy warto upewnić się, że pośrednik opiekujący się Państwem posiada licencję zawodową uprawniającą do wykonywania zawodu oraz wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Duże kompetencje zawodowe oraz wysoka etyka zawodową to również cechy wyróżniające dobrego i sprawdzonego agenta. Więcej na temat - Obowiązki agenta nieruchomości.

Ile kosztuje pomoc agencji przy kupnie domu

Zlecenie wyszukania domu i współpraca z biurem wiąże się z opłatami. Pamiętajmy aby prowizja jaka została ustalona (najlepiej w drodze negocjacji pomiędzy klientem a pośrednikiem) była wyszczególniona w umowie kupna – to zagwarantuje współpracę na jasnych i czytelnych warunkach. Każda firma pośrednicząca w kupnie domu oferuje inne prowizje. Przeważnie rozpiętość cen za proponowane usługi waha się między 1,5-2,5% od ceny transakcyjnej danej nieruchomości.

Zapraszamy również do dodawania i przeglądania ofert w dziale - Kupię tani dom Wrocław! - po przystępnej cenie. Pilnie kupię dom jednorodzinny, wolno-stojący w okolicach Wrocławia.